Oděvy Simac

Objednat

Vítejte na stránce pro objednání oděvů Simac. V tomto okamžiku si můžete vybrat mezi bílou formální blůzou (pánskou) a šedým polo-trikem (dámským a pánským). Vyplněním níže uvedených polí provedete objednávku.

Můžete si objednat jednu halenku a jednu košili zdarma. Chcete více kopií, než kolik si zaplatíte za extra blůzy € 22,50 a za extra košile polo € 12,50 za každý.

Můžete objednávat do pátku 22. března​.

Simac blůza

Blůza je dodávána v bílé barvě a logem Simac ton-sur-ton (stejná barva jako podklad) na hrudníku a manžetě. K dispozici je pouze pánský model.

Jedna halenka je zdarma, další kopie stojí:

> € 22,50
Simac polo-triko

Šedé polo-triko má logo Simac ton-sur-ton (stejná barva jako podklad) na hrudníku a rukávu. Můžete si svolit dámský nebo pánský model.

Jedno tričko je zdarma, další kopie stojí:

> € 12,50
Pro dokončení objednávky potřebujeme následující informace:
Simac respektuje vaše soukromí podle obecné právní úpravy ochrany dat
Potřebujete poradit s velikostí?

Použijte velikostní tabulku

Zobrazení velikostní tabulku
Obecné informace

Objednávat můžete do pátku 22. ledna března. Všechny blůzy a trika pak budou objednány u dodavatele. Očekávaná doba dodání je minimálně 6 týdnů. Jakmile budou blůzy a trika dodány, budeme vás informovat.

Při výběru modelů pečlivě kontrolujeme kvalitu. Pokud by Vaše zboží bylo přece jen nekvalitní, můžete požádat o novou blůzu nebo triko. Objednání správné velikosti je však na vaší vlastní zodpovědnost. Výměna blůz nebo trik není možná.