Hieronder een opsomming van diverse kennisdocumenten, geschreven door onze eigen experts. Deze kunt u gratis downloaden. Heeft u vragen of opmerkingen over één van deze documenten? Neem dan contact met ons op!

Demping en kwaliteit van glasvezel connectoren beoordelen

De prestaties van optische netwerken nemen al jaren een steeds grotere vlucht. Glasvezelnetwerken worden sneller, overbruggen grotere afstanden en bereiken meer mensen zelfs tot in de woning. Tevens dient de beschikbaarheid van de netwerken hoog te zijn. Het gebruik van een juiste kwaliteit connectoren is voor deze ontwikkelingen noodzakelijk. Maar hoe is de juiste kwaliteit te bepalen? Deze basiskennis is voor netwerk engineers en planners onmisbaar. Lees meer

Fusielassen beoordelen met een OTDR in single mode glasvezel

In dit kennisdocument wordt beschreven op welke wijze een OTDR meet en hoe interpretatiefouten kunnen ontstaan. Er worden praktische voorbeelden gegeven van meetwaarden en richtlijnen die gehanteerd kunnen worden om enkelzijdige metingen op de juiste wijze te beoordelen. Lees meer

Wat is het verschil tussen MTP® en MPO connectoren?

Regelmatig krijgen wij de vraag: wat is het verschil tussen MPO en MTP® connectoren? In dit kennisdocument vindt u een uitgebreid antwoord op deze vraag! Lees alles over de eigenschappen, prestaties, technologieën en specificaties van MTP® en MPO connectoren. Lees meer

CPR wetgeving

Wat de wetgeving en de normen rondom CPR precies betekenen voor glasvezel en koper kabels en welke verantwoordelijkheden fabrikanten, distributeurs adviseurs en installateurs hebben leest u in het uitgebreide Whitepaper. Lees meer

MTP Polariteit

Bent u al op de hoogte van de nieuwe trend rondom het patchen in datacenters? Waar voorheen met duplex connectoren de verbindingen in een datacenter werden gerealiseerd, is het vandaag de dag de trend om dit te doen op basis van zogenaamde MTP® connectoren. Lees meer

Meetsysteem voor zonnepanelen

Haalt u het maximale rendement uit uw zonnepanelen? Vervuiling op het paneel, kan er bijvoorbeeld voor zorgen dat het paneel niet het maximale rendement behaald. Speciaal hiervoor heeft GMC-Instruments een meetsysteem uitgebracht waarmee een goed inzicht in de werking van uw complete solar-installatie bepaald kan worden. Lees meer

Glasvezelverbindingen voor harsh environment

Steeds vaker vragen klanten om glasvezelverbindingen die in het operationele veld gebruikt kunnen worden. Denk hierbij aan industriële klanten in de olie sector, offshore toepassingen of Defensie & Veiligheid.Glasvezel en harsh environment gaan moeilijk samen. Om dit probleem toch het hoofd te kunnen bieden, informeren wij u over de oplossing. Lees meer

Glasvezel connector inspectie en reiniging

Vervuiling is de nummer 1 oorzaak van problemen in glasvezelnetwerken. Vervuiling veroorzaakt demping, reflectie, permanente beschadiging van connectoren en apparatuur en kan daarmee leiden tot het uitvallen van componenten en hele systemen. Dit document beschrijft het inspectie en reinigingsproces voor glasvezel connectoren. Lees meer

CE controle voor uw armaturen

Het lijkt wellicht een gemakkelijke oplossing om goedkope, in het buitenland gekochte componenten met CE-markering in uw armaturen te bouwen. Nog eenvoudiger is het om een totale lichtarmatuur uit een lageloonland simpelweg in Europa op de markt te zetten. Schijn bedriegt, want aangescherpte regelgeving maakt u, als verkoper, verantwoordelijk voor correcte CE markering. Lees meer

Elektrische veiligheid en herkeur testen

Binnen een industriële omgeving is er een belangrijk rol weggelegd voor test-en meet instrumenten. Gebruikt u dergelijke producten in uw productieproces? Dan adviseren wij u graag bij de aanschaf van test-en meet instrumenten! Een foutieve investering is immers dubbele pech. Lees meer

Onze webshop

Topkwaliteit producten met scherpe prijzen. Vóór 15:00 uur besteld, de volgende werkdag in huis!

Bezoek onze webshop