28 juni 2021

SDS-team topfit voor 2e helft van het seizoen

"Eindelijk, we mogen weer" aldus onze coach Wouter. Het komende half jaar staat er veel te gebeuren bij Simac Document Solutions en we zijn er meer dan klaar voor!

De voorbereidingen op een geweldige 2e helft van het seizoen!

Met onze super enthousiaste coach Wouter schieten we onszelf naar de finale. Kom maar op met de aanvragen en implementaties! We hebben onder leiding van trainers Roland en Peter Versteegt de afgelopen tijd hard gewerkt.

"Het team is er klaar voor. We hebben in de corona periode achter de schermen veel werk verzet om zowel de systemen als iedereen weer op volle sterkte te laten functioneren."

André - Aanvoerder

Nieuwe spelers

"Ook hebben we gezorgd voor versterking" vertelt Wouter. "De corona periode heeft eraan bijgedragen eens goed na te denken wat voor speler we eigenlijk miste in ons team dus hebben we de tijd genomen om goed te scouten. Nog net voor de transfermarkt dicht ging hebben we Eric-Jan toegevoegd aan het team. Wat precies zijn rol wordt is zo goed als duidelijk maar ik heb hem eerst op verkenning gestuurd."

Fanatieke fans

"We konden de afgelopen tijd weinig naar klanten toe dus de pr-dames van het team hebben alle zeilen bijgezet om te zorgen dat het team toch volop in beeld kwam bij het publiek en goed vindbaar was voor de fans! Hoe dat ging? Onze spelers deelden hun ervaringen via blogs, campagnes, interviews en veel persoonlijke foto’s en boodschappen. Want dat is wat onze fans willen zien en lezen!"

"Welke fan wil er nou niet een foto op zijn tijdlijn van onze mid-mid Ryan of onze voorstopper Erwin die na een blessure inmiddels ook weer volledig is hersteld. Aan supporters en fans gelukkig geen gebrek. Heb jij je al aangemeld bij onze fanclub?"

Connie - Teammanager

Altijd achteraf analyseren

Nu we weer op volle oorlogssterkte zijn, zijn onze analisten Pieter en René ook weer aangehaakt bij het team! Met het analyseren van de trainingen waren ze op een gegeven moment ook wel klaar, hoe leerzaam dat ook is. Gelukkig is er altijd voldoende werk achter de schermen. Nu we weer wedstrijden gaan spelen zullen jullie weer veel van ze zien en horen via de media. Dus houdt onze kanalen in de gaten.

"Heel belangrijk voor een eerlijk verloop van de wedstrijd is de scheidsrechter. Wij hebben het geluk dat we er zelf een hebben! Ons Peter. Hij houdt overzicht op het totaal met zijn scherpe oog voor details."

Wouter - Coach

Bent u het eens met deze opstelling? 

Met onze achterhoede bouwt ons team heel stabiel op. Met Victor in de goal, André als laatste man, Erwin onze voorstopper en Sebastian en Gerrina links en rechtsachter. Een ijzersterke verdediging met een wat meer aanvallend ingestelde voorstopper die zorgt voor de opbouw en verdeling van het spel.

Op het middenveld hebben we de lopers met als spelverdeler Ryan op mid-mid. Marcel en Şenol lopen aan de buitenkant en zorgen voor de opbouw naar voren. Vóór hen op rechts onze aanvaller Dico en op links Monika. Arnoud als hangende spits voorin zorgt samen met Dico en Monika voor de doelpunten. Vaak verwacht van rechts of vanuit het centrum, maar soms ook van links een onverwacht doelpunt. Wat vindt u, staat iedereen op de juiste positie?

Rust

Dankzij onze teammanager Connie is alles heel soepel doorgelopen tijdens de coronaperiode. Dit heeft ze gedaan door met iedereen in contact te blijven en iedereen overal van op de hoogte te houden. Ondanks elkaar minder te hebben gezien was alles altijd goed geregeld en was zij de spil die het team bij elkaar hield.  

"En nu wordt het tijd om kansen te pakken, te scoren, te promoveren. We gaan het veld weer op met trots en veel nieuwe technieken. Volg je ons in de competitie? Je hoort van ons!"

Tot snel! - Namens de coach en teammanager

Mijn naam is Connie Struik, de teammanager van Simac Document Solutions en ik sta u graag te woord. Bel naar kantoor, chat met ons of klik op onderstaande button.
Welkom bij Simac
Mijn naam is Connie Struik, de teammanager van Simac Document Solutions en ik sta u graag te woord. Bel naar kantoor, chat met ons of klik op onderstaande button.